Награде 2021/22. година

Звуци флауте „Сања Трајковић 2021“, 18.12. 2021. Београд

Ирена Панић (6. ОМШ) – ПРВА награда (100 поена, ЛАУРЕАТ), класа: Јелена Влаовић, клавирска сарадња: Александар Цундра
Ана Прокић (2. ОМШ) – ПРВА награда, класа: Јелена Влаовић, клавирска сарадња: Александар Цундра
Уна Бркљач (2. ОМШ) – ПРВА награда, класа: Јелена Влаовић, клавирска сарадња: Александар Цундра
Јована Јовановић (2. ОМШ) – ПРВА награда, класа: Татјана Миљковић, клавирска сарадња: Александар Цундра
Валентина Сарка (3. ОМШ) – ПРВА награда, класа: Татјана Миљковић, клавирска сарадња: Александар Цундра

29. Републичко такмичење солфеђа и теоријских предмета, 11-12.12. 2021. (Београд, онлајн)

II b категорија, Музички облици III СМШ:
Ирина Тривић (3. СМШ) – ПРВА награда, класа: Весна Радивојевић
III v категорија, Контрапункт:
Богдан Бибић (4. СМШ) – ПРВА награда, класа: Јованка Иванић
Јована Антонић (4. СМШ) – ПРВА награда, класа: Јованка Иванић
Оливера Николајевић (4. СМШ) – ПРВА награда, класа: Јованка Иванић
Селена Петровић (3. СМШ) – ПРВА награда, класа: Јованка Иванић
Милош Ђорђић (3. СМШ) – ПРВА награда, класа: Јованка Иванић
Исидора Гроздановић (3. СМШ) – ПРВА награда, класа: Јованка Иванић
Тара Вукадиновић (3. СМШ) – ДРУГА награда, класа: Јованка Иванић

World Open Online Music Competition

X категорија-јуниори:
Исидора Козлина (1. СМШ) – ПРВА награда, класа: Татјана Миљковић, клавирски сарадник: Александар Цундра

VIII Међународно такмичење соло певача „Вера Ковач Виткаи“, 06.12. 2021. Нови Сад

Прва категорија – женски гласови:
Нина Синковић (2. СМШ) – ПРВА награда, класа: Дејан Љутовац, клавирски сарадник: Ксенија Лешевић

29. Републичко такмичење солфеђа и теоријских предмета, 05-06.12. 2021. (Београд, онлајн)

Vб категорија, теорија музике:
Леон Жарко (5. ОМШ) – ПРВА награда, класа: Марија Исаиловић
VIб категорија, теорија музике:
Бошко Петковић (6. ОМШ) – ПРВА награда, класа: Марија Исаиловић
Христина Лозјанин (6. ОМШ) – ПРВА награда, класа: Невена Ераковић
Зорана Радаковић (6. ОМШ) – ДРУГА награда, класа: Исидора Скуратовић
Славко Недић (6. ОМШ) – учешће, класа: Исидора Скуратовић
VIIIб категорија, теорија музике:
Илија Сретеновић (2. СМШ) – ПРВА награда, класа: Јелена Јовић
IXа категорија, солфеђо:
Јелена Пачирски (3. СМШ) – ДРУГА награда, класа: Јованка Иванић
Селена Петровић (3. СМШ) – ТРЕЋА награда, класа: Јованка Иванић
Исидора Гроздановић (3. СМШ) – учешће, класа: Јованка Иванић
Xа категорија, солфеђо:
Анђела Томић (4. СМШ) – ТРЕЋА награда, класа: Исидора Скуратовић
Јован Синђић (4. СМШ) – учешће, класа: Исидора Скуратовић
Богдан Бибић (4. СМШ) – учешће, класа: Исидора Скуратовић
Xc категорија, двогласно певање:
Анђела Томић, Дарја Максимочева (4. СМШ) – ПРВА награда, класа: Исидора Скуратовић
Исидора Гроздановић, Селена Петровић (3. СМШ) – ДРУГА награда, класа: Јованка Иванић

XVIII Међународно такмичење „Даворин Јенко“, Београд, 06.12.2021.

Преткатегорија А:
Уна Бркљач (2. ОМШ) – ПРВА награда, класа: Јелена Влаовић, клавирски сарадник: Александар Цундра
А категорија:
Ирена Панић (6. ОМШ) – ПРВА награда, класа: Јелена Влаовић, клавирски сарадник: Александар Цундра
Б категорија:
Исидора Козлина (1. СМШ) – ПРВА награда, класа: Татјана Миљковић, клавирски сарадник: Александар Цундра

23. Међународно такмичење соло певача „Никола Цвејић“, Рума, 26-27. новембар 2021.

Прва категорија – девојке:
Сара Бучек (3. СМШ) – Друга награда, класа: Александра Падров, клавирски сарадник: Владимир Глигорић
Прва категорија – младићи:
Никола Коларов (4. СМШ) – Друга награда, класа: Дејан Љутовац, клавирски сарадник: Ксенија Лешевић

Интернационални сусрети виолиниста, Сремски Карловци 2021.

IX Категорија
Јелена Пачирски (3. СМШ) – ПРВА награда, класа: Милан Чизмић, клавирски сарадник: Борис Јекић
II Категорија
Лазар Глигорић (3. ОМШ) – ПРВА награда, класа: Милан Чизмић, клавирски сарадник: Борис Јекић

19. Смотра музичких талената у Сремским Карловцима, 07.11.2021. Клавир:

Тара Вукадиновић (3. СМШ) – ПРВА награда, класа: Маргарита Вујовић

Треће међународно такмичење „Pianofest“ Битољ – Македонија (9-15.11.2021., онлајн)

Преткатегорија
Исидора Максимовић (3. ОМШ) – Прва награда, класа: Нина Ботић
Трећа категорија
Леон Жарко (5. ОМШ) – Прва награда, класа: Маргарита Вујовић
Пета категорија
Тара Вукадиновић (3. СМШ) – Прва награда, класа: Маргарита Вујовић