Пријемни испит и упис у Средњу музичку школу

Овде можете преузети – Календар пријемни СМШ – упис 2019-2020 – ПДФ документ

ПРИЈАВЉИВАЊЕ КАНДИДАТА

ПЕТАК-ПОНЕДЕЉАК 10-13. МАЈ 09:00-13:00

– за ПРИЈЕМНИ ИСПИТ (Обавезна документација)

– за ИСПИТ ЗА НИВО ОСНОВНЕ МУЗИЧКЕ ШКОЛЕ (ДИФЕРЕНЦИЈАЛНИ ИСПИТ – кандидатима који конкуришу без завршене основне музичке школе – Обавезна документација)

Правилник о упису ученика у средњу школу

ИСПИТ ЗА НИВО ОСНОВНЕ МУЗИЧКЕ ШКОЛЕ (ДИФЕРЕНЦИЈАЛНИ ИСПИТ)

ПОНЕДЕЉАК 27. МАЈ 10:00 – главни предмет

УТОРАК  28. МАЈ 10:00 – теорија

УТОРАК  28. МАЈ 11:00 – солфеђо

УТОРАК  28. МАЈ 14:00 – Резултати диференцијалних испита

УТОРАК  28. МАЈ 14:00 – 16:00 – Ученици који су положили диференцијални испит, пријављују ПРИЈЕМНИ ИСПИТ

ОБЈАВЉИВАЊЕ РАСПОРЕДА ПОЛАГАЊА ПРИЈЕМНИХ ИСПИТА

СРЕДА 29. МАЈ

Информације за ученике који се пријављују на више одсека средње музичке школе:

Ученик може бити уписан на један образовни профил као редован ученик, а на остале образовне профиле као ванредни ученик.

Приликом предаје докумената за пријемни испит потребно је предати пријаву као и доказ о уплати испита, за сваки образовни профил посебно.

Ученици који полажу пријемни на два образовна профила, полажу солфеђо и теорију по програму теоретског одсека а добијају бодове за сваки одсек понаособ.

Приликом уписа ученик се опредељује који образовни профил ће да похађа у статусу редовног, а који у статусу ванредног ученика.

КОНАЧНИ РЕЗУЛТАТИ ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА ЗА УПИС У СМШ ПЕТАР КРАНЧЕВИЋ 2019