Награде 2020/21. година

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ХАРМОНИЈЕ

Марија Јовановић (4. СМШ) – ПРВА награда, класа: Јелена Јовић

Веселин Ђурковић (4. СМШ) – ДРУГА награда, класа: Јелена Јовић

28. РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СОЛФЕЂА И ТЕОРЕТСКИХ ПРЕДМЕТА

ТЕОРИЈА МУЗИКЕ:
Илија Сретеновић (1. СМШ, 95 поена) – ПРВА награда, класа: Јелена Јовић
Богдан Бибић (3. СМШ, 100 поена) – ПРВА награда, класа: Јелена Јовић
Јана Ракита (3. СМШ, 100 поена) – ПРВА награда, класа: Јелена Јовић
Јован Синђић (3. СМШ, 100 поена) – ПРВА награда, класа: Јелена Јовић
Јована Антонић (3. СМШ, 98 поена) – ПРВА награда, класа: Јелена Јовић
Анђела Томић (3. СМШ, 98 поена) – ПРВА награда, класа: Јелена Јовић

СОЛФЕЂО:
Марија Јовановић (4. СМШ, 99 поена) – ПРВА награда, класа: Весна Радивојевић

ТЕОРИЈА МУЗИКЕ:
Алиса Божић (6. ОМШ) – ПРВА награда, класа: Невена Ераковић
Лана Јефтић (6. ОМШ) – ДРУГА награда, класа: Невена Ераковић
Христина Лозјанин (5. ОМШ) – ПРВА награда, класа: Невена Ераковић
Хана Глигорић (5. ОМШ) – ПОХВАЛА, класа: Невена Ераковић

ТАКМИЧЕЊЕ МЛАДИХ ПИЈАНИСТА „ВЛАДИМИР В. СЕЛИВОХИН“

(Музичка школа „Коста Манојловић“, Земун, 08. новембар 2020.)

Тара Вукадиновић (2. СМШ, 98 поена) – ПРВА награда, класа: Маргарита Вујовић
Исидора Гроздановић (2. СМШ, 90 поена) – ДРУГА награда, класа: Милица Миљанић
Марија Јовановић (4. СМШ, 99 поена) – ПРВА награда, класа: Маргарита Вујовић

ИНТЕРНАЦИОНАЛНИ СУСРЕТИ ВИОЛИНИСТА

 (Нови Сад, 05-06.10.2020.)

Преткатегорија Б

Лазар Глигорић, 2. разред ОМШ (ванредни ученик) – ПРВА награда, класа: Милан Чизмић

VII Категорија

Јелена Пачирски, 2. разред СМШ (ванредни ученик) – ПРВА награда, класа: Милан Чизмић

 4. SIRMIUM MUSIC FEST

(октобар 2020. онлајн)

Сара Николић (4.СМШ), 4. категорија Флаута – Прва награда (ЛАУРЕАТ), класа: Ирена Милић, клавирски сарадник: Дамјана Ћук

Исидора Козлина (5.ОМШ), 2. категорија Флаута – Прва награда, класа: Татјана Миљковић, клавирски сарадник: Александар Цундра

Ирена Панић (4.ОМШ), 1. категорија Флаута – Прва награда, класа: Јелена Влаовић, клавирски сарадник: Дамјана Ћук

Лазар Ратић (4.ОМШ), 1. категорија Флаута – Прва награда, класа: Татјана Миљковић, клавирски сарадник: Александар Цундра

Ивана Сисојевић (5.ОМШ), 1. категорија Флаута – Прва награда, класа: Татјана Миљковић, клавирски сарадник: Александар Цундра

Ања Бранковић (3.ОМШ), 1. категорија Флаута – Друга награда, класа: Ирена Милић, клавирски сарадник: Дамјана Ћук

Леона Фогараши (3.ОМШ), 1. категорија Флаута – Друга награда, класа: Ирена Милић, клавирски сарадник: Дамјана Ћук

Јована Матијашевић (2.ОМШ), преткатегорија Б Флаута – Прва награда, класа: Ирена Милић, клавирски сарадник: Дамјана Ћук

Валентина Сарка (1.ОМШ), преткатегорија А Флаута – Прва награда, класа: Татјана Миљковић, клавирски сарадник: Александар Цундра

Данило Остојић (2.ОМШ), преткатегорија А и Б Саксофон – Прва награда, класа: Синиша Мурић, клавирски сарадник: Маргарита Вујовић

Лука Дудић (1.ОМШ), преткатегорија А и Б Саксофон – Прва награда, класа: Синиша Мурић, клавирски сарадник: Маргарита Вујовић

Тодор Николовски (1.ОМШ), преткатегорија А и Б Саксофон – Прва награда, класа: Синиша Мурић, клавирски сарадник: Маргарита Вујовић

Марија Јовановић (3.СМШ), 5. категорија Клавир – Прва награда, класа: Маргарита Вујовић

Тара Вукадиновић (1.СМШ), 4. категорија Клавир – Друга награда, класа: Маргарита Вујовић

Дуо Виво (Алиса Божић-5.ОМШ виолончело и Леон Жарко-4.ОМШ клавир), категорија Камерна музика – Прва награда, класа: Александра Ђорђевић и Маргарита Вујовић

Леон Жарко (4.ОМШ), 2. категорија Клавир – Прва награда, класа: Маргарита Вујовић

Уна Недимовић (4. ОМШ), 2. категорија Клавир – Друга награда, класа: Нина Ботић

Исидора Максимовић (1. ОМШ), преткатегорија Б Клавир – Прва награда, класа: Нина Ботић

Босиљка Марковић (1. ОМШ), преткатегорија Б Клавир – Прва награда, класа: Јелена Лазић

Миа Лазаревић (1.ОМШ), преткатегорија Б Клавир – Друга награда, класа: Јелена Лазић

Дуња Мрваљевић (2.ОМШ), 1. категорија Клавир – Друга награда, класа: Маргарита Вујовић

Вук Мрваљевић (2.ОМШ), 1. категорија Клавир – Друга награда, класа: Маргарита Вујовић

Никола Теодоровић (1.ОМШ), 1. категорија Клавир – Друга награда, класа: Маргарита Вујовић

18. СМОТРА МУЗИЧКИХ ТАЛЕНАТА СРБИЈЕ

(Београд, 25.10.2020.)

Тара Вукадиновић (2.СМШ)  – Прва награда, класа: Маргарита Вујовић

Анђела Томић (3.СМШ) – Друга награда, класа: Душанка Гавриловић

 IMF Paris, 2020.

Ким Сретковић (3.ОМШ), Категорија А клавир – Друга награда, класа: Душанка Гавриловић