Награде 2020/21. година

1. МЕЂУНАРОДНО ТАКМИЧЕЊЕ МЛАДИХ ФЛАУТИСТА – 12. јун, Шабац

Шеста категорија:
Исидора Козлина (6. ОМШ) – ПРВА награда, класа: Татјана Миљковић, клавирска сарадња: Александар Цундра
Б Категорија (Камерна музика):
Трио „Il Vento (Исидора Козлина, Ирена Панић и Леон Жарко) – ПРВА награда (Лауреат – 100 поена), класа: Татјана Миљковић

64. ФЕСТИВАЛ МУЗИЧКИХ И БАЛЕТСКИХ ШКОЛА СРБИЈЕ – 30.05. до 05.06. 2021. Вршац

Екипа солиста – Прва категорија:
Ким Сретковић (3. ОМШ) – ПРВА награда (98 поена), класа: Душанка Гавриловић
Страхиња Симеуновић (3. ОМШ) – ДРУГА награда (88,71 поена), класа: Мирјана Милаковић
Михајло Шикић (3. ОМШ) – ПРВА награда (90,71); класа: Оливера Милић Хиршер, клавирски сарадник: Љиљана Шикић
Ирена Панић (5. ОМШ) – ПРВА награда (100 поена); класа: Јелена Влаовић, клавирски сарадник: Александар Цундра
Камерни ансамбл – Друга категорија:
IL VENTO (Исидора Козлина, Ирена Панић и Леон Жарко) – ПРВА награда (100 поена), класа: Татјана Миљковић
Екипно: Музичка школа „Петар Кранчевић“ – ПРВА награда (97,17 поена)

МАЈСКИ СУСРЕТИ МЛАДИХ МУЗИЧАРА, 27-31. мај, Лазаревац

Исидора Козлина (6. ОМШ) – ПРВА награда (ЛАУРЕАТ, 100 поена), класа: Татјана Миљковић, клавирски сарадник: Александар Цундра

13. МЕЂУНАРОДНИ ФЕСТИВАЛ МУЗИКЕ „АМАДЕУС“, 29. мај, Београд

Виолина:
Сара Јовановић (1. ОМШ) – ПРВА награда, класа: Љубица Јовановић
Теодора Чолић (1. ОМШ) – ПРВА награда, класа: Љубица Јовановић
Дамир Сухањи (2. ОМШ) – ТРЕЋА награда, класа: Љубица Јовановић
Дања Касабашић (3. ОМШ) – ДРУГА награда, класа: Љубица Јовановић, Клавирски сарадник: Драгана Филимоновић

XI МЕЂУНАРОДНИ ФЕСТИВАЛ „МУЗИЧКО ПРОЛЕЋЕ“ – 28-30. мај 2021. Смедерево, онлајн

Категорија „Baby“: Огњен Лукић (1. ОМШ) – ПРВА награда, класа: Мирјана Милаковић

Категорија А: Страхиња Симеуновић (3. ОМШ) – ПРВА награда, класа: Мирјана Милаковић

Категорија Ц: Бошко Петковић (5. ОМШ) – ПРВА награда, класа: Снежана Радојичић

26. РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ КЛАВИРА (УМБПС) – 29. мај 2021. Београд

Леон Жарко (5. ОМШ) – ПРВА награда, класа: Маргарита Вујовић

Марија Јовановић (4. СМШ) – ПРВА награда (100 поена, ЛАУРЕАТ целог такмичења), класа: Маргарита Вујовић

26. МЕЂУНАРОДНО ТАКМИЧЕЊЕ “ПЕТАР КОЊОВИЋ“ –  30.05.2021. Београд

Преткатегорија: Сара Бучек (2. СМШ) – ДРУГА награда, класа: Александра Падров, клавирска пратња: Анђела Томић (3. СМШ)

ZEMUN INTERNATIONAL MUSIC COMPETITION (ZIMC), 25-26. мај, Земун

Флаута-трећа категорија:

Ирена Панић (5. ОМШ) – ПРВА награда (100 поена), класа: Јелена Влаовић, клавирски сарадник: Александар Цундра

Исидора Козлина (6. ОМШ) – ПРВА награда, класа: Татјана Миљковић, клавирски сарадник: Александар Цундра

ТАКМИЧЕЊЕ „МЛАДИ ВИРТУОЗ“ (онлајн) 21-26. мај, Београд

Прва категорија – дувачи:

Уна Бркљач (2. ОМШ) – ПРВА награда, класа: Јелена Влаовић, клавирски сарадник: Александар Цундра

Друга категорија – клавир:

Исидора Максимовић (2. ОМШ) – ПРВА награда, класа: Нина Ботић

7. ФЕСТИВАЛ ПИЈАНИЗМА,  20-23.05. Сремска Митровица

Беби категорија:

Марија Максимовић (1.ОМШ) – ПРВА награда, класа: Нина Ботић

Милица Марељ (2.ОМШ) – ПРВА награда, класа: Александар Цундра

Сара Миловић (1.ОМШ) – ПРВА награда, класа: Јелена Лазић

Луна Писањук (1.ОМШ) – ПРВА награда, класа: Нина Ботић

Лена Поповић (2.ОМШ) – ПРВА награда, класа: Милда Кузминац

Никола Радовић (1.ОМШ) – ПРВА награда, класа: Јелена Лазић

Ема Жутић (1.ОМШ) – ПРВА награда, класа: Јелена Лазић

Прва категорија:

Милан Аћимовић (2.ОМШ) – ДРУГА награда, класа: Јелена Лазић

Теодора Фингерхут (3.ОМШ) – ДРУГА награда, класа: Јелена Лазић

Миа Лазаревић (2.ОМШ) – ДРУГА награда, класа: Јелена Лазић

Исидора Максимовић (2.ОМШ) – ПРВА награда, класа: Нина Ботић

Босиљка Марковић (2.ОМШ) – ДРУГА награда, класа: Јелена Лазић

Ким Сретковић (3.ОМШ) – ПРВА награда (100 поена), класа: Душанка Гавриловић

Неда Стефановић (1.ОМШ) – ДРУГА награда, класа: Јелена Обреновић

Анђела Јовић (2.ОМШ) – ПРВА награда, класа: Милда Кузминац

Пета категорија:

Анђела Томић (3. СМШ) – ПРВА награда (ЛАУРЕАТ, 100 поена), класа: Душанка Гавриловић

ТО и Упоредни клавир:

Томислав Блажина (1. ВИО) – ПРВА награда, класа: Милда Кузминац

Илија Сретеновић (1. ВИО) – ПРВА награда, класа: Јелена Јовановић

Михајло Станић (1. ВИО) – ПРВА награда, класа: Јелена Јовановић

Милош Ђорђић (2. ВИО) – ПРВА награда, класа: Јованка Иванић

Саша Живковић (2. ВИО) – ДРУГА награда, класа: Сандра Николић

Лука Јозић (2. ТО) – ПРВА награда, класа: Јелена Јовановић

Селена Петровић (2. ТО) – ДРУГА награда, класа: Јелена Јовановић

Нина Синковић (2. ТО) – ДРУГА награда, класа: Сандра Николић

Ирина Тривић (2. ТО) – ДРУГА награда, класа: Вања Вулетић

Данијел Јовић (3. ВИО) – ПРВА награда, класа: Сандра Николић

Александра Теодоровић (3. ВИО) – ДРУГА награда, класа: Сандра Николић

МЕЂУНАРОДНО ТАКМИЧЕЊЕ ГУДАЧА „СТЕВАН МОКРАЊАЦ“ – 22-23. мај, Неготин (онлине)

Пета категорија: Алиса Божић (6.ОМШ) – ПРВА награда, класа: Александра Ђорђевић, клавирски сарадник: Ана Вујовић

24. МЕЂУНАРОДНО ТАКМИЧЕЊЕ МЛАДИХ ПИЈАНИСТА – 14-17.05. Шабац

Преткатегорија: Поповић Лена (2. ОМШ) – ПРВА награда, класа: Милда Кузминац

Б категорија: Леон Жарко (5. ОМШ) – ПРВА награда, класа: Маргарита Вујовић

Д категорија: Тара Вукадиновић (2. СМШ) – ПРВА награда, класа: Маргарита Вујовић

Е категорија: Марија Јовановић (4. СМШ) – ПРВА награда, класа: Маргарита Вујовић

XXVI ИНТЕРНАЦИОНАЛНИ ФЕСТИВАЛ “ДАНИ ХАРМОНИКЕ“ – 15-16. мај, Смедерево

Категорија „Baby“: Огњен Лукић (1. ОМШ) – ПРВА награда, класа: Мирјана Милаковић

Категорија А: Страхиња Симеуновић (3. ОМШ) – ПРВА награда, класа: Мирјана Милаковић

Категорија Ц: Бошко Петовић (5. ОМШ) – ПРВА награда, класа: Снежана Радојичић

23. МЕЂУНАРОДНИ СУСРЕТИ ФЛАУТИСТА „ТАХИР КУЛЕНОВИЋ“ – 14-16.05. Ваљево

Ирена Панић (5. ОМШ) – ПРВА награда, класа: Јелена Влаовић, клавирски сарадник: Александар Цундра

Исидора Козлина (6. ОМШ) – ПРВА награда, класа: Татјана Миљковић, клавирски сарадник: Александар Цундра

МЕЂУНАРОДНО ТАКМИЧЕЊЕ „ФЕСТИВАЛ СЛОВЕНСКЕ МУЗИКЕ“ 12-14. мај Београд (онлјан)

Сара Бучек (2. СМШ) – ПРВА награда; класа: Александра Падров, клавирски сарадник: Маргарита Вујовић

Марко Ђанић (2. ОМШ) – ДРУГА награда; класа: Александра Падров, клавирски сарадник: Маргарита Вујовић

Леон Жарко (5. ОМШ) – ПРВА награда, класа: Маргарита Вујовић

Тара Вукадиновић (2. СМШ) – ПРВА награда, класа: Маргарита Вујовић

Марија Јовановић (4. СМШ) – ПРВА награда и Специјална награда за извођење домаћег композитора, класа: Маргарита Вујовић

МЕЂУНАРОДНО ТАКМИЧЕЊЕ „ART IN EXPERIENCE“ –  23.04. до 10.05.2021, Македонија (онлајн)

Друга Б категорија: Алиса Божић (6. разред ОМШ, виолончело) – ПРВА награда (100 поена), класа: Александра Ђорђевић, клавирска пратња: Ана Вујовић

SIRMIUM MUSIC FEST – Сремска Митровица, 7-9. мај 2021.

КЛАВИР

Преткатегорија:

Луна Писањук, 1. ОМШ – ПРВА награда, класа: Нина Ботић

Марија Максимовић, 1. ОМШ – ПРВА награда, класа: Нина Ботић

Марко Петровић, 1. ОМШ – ПРВА награда, класа: Цецилија Томић

Прва категорија:

Исидора Максимовић, 2. ОМШ – ДРУГА награда, класа: Нина Ботић

Ива Инаишвили, 1. ОМШ – ТРЕЋА награда, класа: Маргарита Вујовић

Вук Мрваљевић 3. ОМШ – ПРВА награда, класа: Маргарита Вујовић

Дуња Мрваљевић, 3. ОМШ – ДРУГА награда, класа: Маргарита Вујовић

Друга категорија:

Леон Жарко, 5. ОМШ – ПРВА награда (100 поена), класа: Маргарита Вујовић

Четврта категорија:

Исидора Гроздановић, 2. СМШ – ТРЕЋА награда, класа: Милица Миљанић (Милош Андрић)

Тара Вукадиновић, 2. СМШ – ТРЕЋА награда, класа: Маргарита Вујовић

Пета категорија:

Марија Јовановић, 4. СМШ – ДРУГА награда, класа: Маргарита Вујовић

КАМЕРНА МУЗИКА

Прва категорија:

Марко Ђанић, Јелена Ранковић (2. ОМШ, соло певање), Тара Вукадиновић (2. СМШ, клавир) – ТРЕЋА награда, класа: Александра Падров

IL VENTO Исидора Козлина (6. ОМШ, флаута), Ирена Панић (5. ОМШ, флаута), Леон Жарко (5. ОМШ, клавир) – ПРВА награда, класа: Татјана Миљковић

Друга категорија:

Сара Бучек (2. СМШ, соло певање), Давид Перковић (2. ОМШ, соло певање), Анђела Томић (3. СМШ, клавир) – ПРВА награда, класа: Александра Падров

ФЛАУТА

Преткатегорија:

Ана Прокић (1. ОМШ) – ПРВА награда, класа: Јелена Влаовић, клавирска пратња: Александар Цундра

Јована Јовановић (1. ОМШ) – ПРВА награда, класа: Татјана Миљковић, клавирска пратња: Александар Цундра

Лука Халиловић (1. ОМШ) – ПРВА награда, класа: Ирена Милић, клавирска пратња: Дамјана Ћук

Уна Бркљач (2. ОМШ) – ПРВА награда, класа: Јелена Влаовић, клавирска пратња: Александар Цундра

Валентина Сарка (2. ОМШ) – ПРВА награда, класа: Татјана Миљковић, клавирска пратња: Александар Цундра

Прва категорија:

Ања Бранковић (4. ОМШ) – ДРУГА награда, класа: Ирена Милић, клавирска пратња: Дамјана Ћук

Јована Матијашевић (3. ОМШ) – ДРУГА награда, класа: Ирена Милић, клавирска пратња: Дамјана Ћук

Леона Фогараши (4. ОМШ) – ПРВА награда, класа: Ирена Милић, клавирска пратња: Дамјана Ћук

Татјана Станивук (4. ОМШ) – ДРУГА награда, класа: Ирена Милић, клавирска пратња: Дамјана Ћук

Друга категорија:

Ирена Панић (5. ОМШ) – ПРВА награда (100 поена), класа: Јелена Влаовић, клавирска пратња: Александар Цундра

Исидора Козлина (6. ОМШ) – ПРВА награда, класа: Татјана Миљковић, клавирска пратња: Александар Цундра

 САКСОФОН

Преткатегорија:

Данило Остојић (2. ОМШ) – ПРВА награда, класа: Синиша Мурић, клавирска пратња: Ана Вујовић

Василије Станковић (1. ОМШ) – ДРУГА награда, класа: Михајло Вукајловић, клавирска пратња: Ксенија Лешевић

Јасмин Ата (3. ОМШ) – ДРУГА награда, класа: Михајло Вукајловић, клавирска пратња: Ксенија Лешевић

Лазар Вукмир (2. ОМШ) – ДРУГА награда, класа: Михајло Вукајловић, клавирска пратња: Ксенија Лешевић

Прва категорија:

Лука Дудић (2. ОМШ) – ДРУГА награда, класа: Синиша Мурић, клавирска пратња: Ана Вујовић

Тодор Николовски (2. ОМШ) – ПРВА награда, класа: Синиша Мурић, клавирска пратња: Ана Вујовић

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ЗМБШС АПРИЛ 2021.

Тамбура (А-бас прим) – Пета категорија

Саша Живковић (2. СМШ) – ПРВА награда, класа: Зорица Опачић, клавирски сарадник: Ксенија Лешевић

Виолина  – Прва катеорија

Лазар Глигорић (2. ОМШ) – ПРВА награда, класа: Милан Чизмић, клавирски сарадник: Марија Јовановић

Михајло Шикић (3. ОМШ) – ТРЕЋА награда, класа: Оливера Милић Хирешер, клавирски сарадник: Љиљана Шикић

Хармоника – Прва категорија

Страхиња Симеуновић (3. ОМШ) – ПРВА награда, класа: Мирјана Милаковић

XVIII МЕЂУНАРОДНО ТАКМИЧЕЊЕ „ДАВОРИН ЈЕНКО“ БЕОГРАД 21-25. АПРИЛ 2021.

Преткатегорија Б: Ким Сретковић (3. ОМШ) – ПРВА награда (100 поена), класа: Душанка Гавриловић

Категорија Д: Анђела Томић (4. СМШ) – ПРВА награда, класа: Душанка Гавриловић

V ИНТЕРНАЦИОНАЛНИ ФЕСТИВАЛ “VIVA HARMONIKA” 19-25. АПРИЛ 2021, АЛЕКСИНАЦ (ОНЛАЈН)

Преткатегорија: Огњен Лукић, ученик 1. разреда ОМШ – ПРВА награда; класа: Мирјана Милаковић

Друга категорија: Страхиња Симеуновић, ученик 3. разреда ОМШ – ПРВА награда, класа: Мирјана Милаковић

Пета категорија: Бошко Петковић, ученик 5. разреда ОМШ – ПРВА награда, класа: Снежана Радојичић

Седма категорија: Милош Ђорђић, ученик 2. разреда СМШ – ДРУГА награда, класа: Бранка Панић

7. МЕЂУНАРОДНО ТАКМИЧЕЊЕ ТЕОРИЈСКИХ ПРЕДМЕТА БЕОГРАД, 18. АПРИЛ 2021. (ОНЛАЈН)

Категорија – контрапункт (3. разред СМШ), ментор: Јованка Иванић

Осам (8) ученика наше средње школе учествовало је на Међународном такмичењу из области теоријских предмета и сви су се вратили са освојеним наградама.  Одлично знање из Контрапункта, предмета који се бави проучавањем композиционих техника, пре свега ренесансног периода у музици од 14. до 16.века, показали су:

Анђела ТомићПРВА награда
Јован СинђићПРВА награда
Богдан БибићПРВА награда
Оливера НиколајевићДРУГА награда
Божидар ХаџићДРУГА награда
Јована АнтонићДРУГА награда
Александра ТеодоровићДРУГА награда
Зоран ЧампрагТРЕЋА награда
Ученици су се припремали свакодневно, иако се настава одвијала на даљину дуже од месеца дана. Честитамо награђеним ученицима!

V ИНТЕРНАЦИОНАЛНИ ФЕСТИВАЛ МУЗИКЕ „PRIMAVERA” ЕТНО СЕЛО СТАНИШИЋИ, БИЈЕЉИНА 15-18. АПРИЛ 2021.

Трећа категорија (флаута) Ирена Панић, ученица 5. разреда ОМШ – ПРВА награда; класа: Јелена Влаовић, клавирски сарадник: Александар Цундра

Друга категорија (клавир) Ким Сретковић, ученица 3. разреда ОМШ – ПРВА награда; класа: Душанка Гавриловић

Трећа категорија (клавир) Леон Жарко, ученик 5. разреда ОМШ – ПРВА награда; класа: Маргарита Вујовић

Четврта категорија (клавир) Тара Вукадиновић, ученица 2. разреда СМШ – ПРВА награда; класа: Маргарита Вујовић

Пета категорија (клавир) Анђела Томић, ученица 3. разреда СМШ – ПРВА награда; класа: Душанка Гавриловић

Преткатегорија (соло певање) Марко Ђанић, ученик 2. разреда ОМШ – ПРВА награда; класа: Александра Падров, клавирски сарадник: Маргарита Вујовић

Мина Ђурђевић, ученица 2. разреда СМШ – ДРУГА награда; класа: Александра Падров, клавирски сарадник: Маргарита Вујовић

Прва категорија (соло певање) Јелена Ранковић, ученица 2. Разреда ОМШ – ДРУГА награда; класа: Александра Падров, клавирски сарадник: Маргарита Вујовић

Александра Теодоровић, ученица 3. разреда СМШ – ДРУГА награда; класа: Александра Падров, клавирски сарадник: Маргарита Вујовић

СМОТРА РЕЦИТАТОРА СРЕМА

У среду 15. априла у организацији митровачке Установе за неговање културе „Срем“, у Савезу уметничког стваралаштва аматера Војводине, одржана је Смотра рецитатора Срема под слоганом „Песниче народа мог“ у онлајн формату. Од укупно пријављених 112 рецитатора из целог Срема комисија у саставу Миодраг Петровић, Ана Лесковац и Каталин Фазекаш, за Покрајинску смотру одабрала је 39 рецитатора међу којима се налазе и два наша ученика: Анђела Томић и Јован Синђић, ученици 3. разреда СМШ чије је ментор професорка Српског језика и књижевности Весна Достанић.

КЛАВИРСКО ТАКМИЧЕЊЕ “СЛАВЕНСКИ“ 09-11.04.2021. БЕОГРАД (ОНЛАЈН)

Тара Вукадиновић, ученица 2. разреда СМШ – ПРВА награда; класа: Маргарита Вујовић

Марија Јовановић, ученица 4. разреда СМШ – ПРВА награда (ЛАУРЕАТ за средњу школу), такође награда за најбоље изведену сонату; класа: Маргарита Вујовић

ДРУГО МЕЂУНАРОДНО ТАКМИЧЕЊЕ „МАКСА ПОПОВ“ ЗА МЛАДЕ СВИРАЧЕ ТАМБУРЕ И МАНДОЛИНЕ ПАНЧЕВО, 10. АПРИЛ 2021.

Никола Баста, ученик 1. разреда СМШ – ДРУГА награда; класа: Ђорђе Орловић, клавирски сарадник: Драгана Филимоновић

7. МЕЂУНАРОДНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СОЛФЕЂА БЕОГРАД, 10-11. АПРИЛ 2021. (ОНЛАЈН)

Христина Лозјанин, ученица 5. разреда ОМШ – ПРВА награда (Теорија музике), класа: Невена Ераковић

МЕЂУНАРОДНО ТАКМИЧЕЊЕ „VIVA LA MUSICA” ДАУГАВПИЛС – ЛЕТОНИЈА (ОНЛАЈН), АПРИЛ 2021.

Марија Јовановић (4. разред СМШ) – ПРВА награда, ГРАН ПРИ (Лауреат) читавог такмичења, класа: Маргарита Вујовић
Тара Вукадиновић (2. разред СМШ) – ПРВА награда, класа: Маргарита Вујовић

СМОТРА РЕЦИТАТОРА ГРАДА СРЕМСКА МИТРОВИЦА

У четвртак 11. марта 2021. године у Музеју Срема одржана је 53. смотра рецитатора Града Сремска Митровица у организацији Установе за неговање културе „Срем“. Од укупно пријављених 95 рецитатора комисија је изабрала и 2 наша ученика да учествују на регионалну Смотру рецитатора Срема. То су: Анђела Томић и Јован Синђић, обоје ученици 3. године СМШ. Њихов ментор је Весна Достанић, проф. Српског језика и књиженовсти.

ДРУГИ МЕМОРИЈАЛ „КОСТА МАНОЈЛОВИЋ“

(Смедеревска Паланка, децембар 2020. онлајн)

Лазар Глигорић (2. Разред ОМШ – ванредан ученик, 100 поена) – ПРВА награда и ЛАУРЕАТ читавог такмичења, класа: Милан Чизмић, клавирска пратња: Марија Јовановић (4. СМШ)

ПОКРАЈИНСКА НАГРАДА ТАЛЕНТИ ЗА 2020.

Ирена Панић (ученица 4. разреда ОМШ у класи Јелене Влаовић),
Ким Сретковић (ученица 2. разреда ОМШ у класи Душанке Гавриловић),
Сара Николић (ученица 4. разреда СМШ у класи Ирене Милић) и
Лука Иванић (ученик 4. разреда СМШ у класи Јованке Иванић);

остали ученици су добили похвалнице:

Ивана Велбл, Теодора Глигоровић и Стефан Екмеџић (4. разред СМШ у класи: Јованке Иванић);
Веселин Ђурковић (3. СМШ у класи: Јелене Јовић);
Марија Јовановић (3. СМШ у класи Весне Радивојевић);
Јован Синђић и Анђела Томић (2. разред СМШ у класи: Јелене Јовић);
Николина Бјелић, Јована Трнинић и Петар Јаковљевић (6. разред ОМШ у класи: Невене Ераковић),
Лана Јефтић и Алиса Божић (5. разред ОМШ у класи: Невене Ераковић).

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ХАРМОНИЈЕ

Марија Јовановић (4. СМШ) – ПРВА награда, класа: Јелена Јовић

Веселин Ђурковић (4. СМШ) – ДРУГА награда, класа: Јелена Јовић

28. РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СОЛФЕЂА И ТЕОРЕТСКИХ ПРЕДМЕТА

ТЕОРИЈА МУЗИКЕ:
Илија Сретеновић (1. СМШ, 95 поена) – ПРВА награда, класа: Јелена Јовић
Богдан Бибић (3. СМШ, 100 поена) – ПРВА награда, класа: Јелена Јовић
Јана Ракита (3. СМШ, 100 поена) – ПРВА награда, класа: Јелена Јовић
Јован Синђић (3. СМШ, 100 поена) – ПРВА награда, класа: Јелена Јовић
Јована Антонић (3. СМШ, 98 поена) – ПРВА награда, класа: Јелена Јовић
Анђела Томић (3. СМШ, 98 поена) – ПРВА награда, класа: Јелена Јовић

СОЛФЕЂО:
Марија Јовановић (4. СМШ, 99 поена) – ПРВА награда, класа: Весна Радивојевић

ТЕОРИЈА МУЗИКЕ:
Алиса Божић (6. ОМШ) – ПРВА награда, класа: Невена Ераковић
Лана Јефтић (6. ОМШ) – ДРУГА награда, класа: Невена Ераковић
Христина Лозјанин (5. ОМШ) – ПРВА награда, класа: Невена Ераковић
Хана Глигорић (5. ОМШ) – ПОХВАЛА, класа: Невена Ераковић

ТАКМИЧЕЊЕ МЛАДИХ ПИЈАНИСТА „ВЛАДИМИР В. СЕЛИВОХИН“

(Музичка школа „Коста Манојловић“, Земун, 08. новембар 2020.)

Тара Вукадиновић (2. СМШ, 98 поена) – ПРВА награда, класа: Маргарита Вујовић
Исидора Гроздановић (2. СМШ, 90 поена) – ДРУГА награда, класа: Милица Миљанић
Марија Јовановић (4. СМШ, 99 поена) – ПРВА награда, класа: Маргарита Вујовић

ИНТЕРНАЦИОНАЛНИ СУСРЕТИ ВИОЛИНИСТА

 (Нови Сад, 05-06.10.2020.)

Преткатегорија Б – Лазар Глигорић, 2. разред ОМШ (ванредни ученик) – ПРВА награда, класа: Милан Чизмић

VII Категорија – Јелена Пачирски, 2. разред СМШ (ванредни ученик) – ПРВА награда, класа: Милан Чизмић

 4. SIRMIUM MUSIC FEST

(октобар 2020. онлајн)

Сара Николић (4.СМШ), 4. категорија Флаута – Прва награда (ЛАУРЕАТ), класа: Ирена Милић, клавирски сарадник: Дамјана Ћук
Исидора Козлина (5.ОМШ), 2. категорија Флаута – Прва награда, класа: Татјана Миљковић, клавирски сарадник: Александар Цундра
Ирена Панић (4.ОМШ), 1. категорија Флаута – Прва награда, класа: Јелена Влаовић, клавирски сарадник: Дамјана Ћук
Лазар Ратић (4.ОМШ), 1. категорија Флаута – Прва награда, класа: Татјана Миљковић, клавирски сарадник: Александар Цундра
Ивана Сисојевић (5.ОМШ), 1. категорија Флаута – Прва награда, класа: Татјана Миљковић, клавирски сарадник: Александар Цундра
Ања Бранковић (3.ОМШ), 1. категорија Флаута – Друга награда, класа: Ирена Милић, клавирски сарадник: Дамјана Ћук
Леона Фогараши (3.ОМШ), 1. категорија Флаута – Друга награда, класа: Ирена Милић, клавирски сарадник: Дамјана Ћук
Јована Матијашевић (2.ОМШ), преткатегорија Б Флаута – Прва награда, класа: Ирена Милић, клавирски сарадник: Дамјана Ћук
Валентина Сарка (1.ОМШ), преткатегорија А Флаута – Прва награда, класа: Татјана Миљковић, клавирски сарадник: Александар Цундра
Данило Остојић (2.ОМШ), преткатегорија А и Б Саксофон – Прва награда, класа: Синиша Мурић, клавирски сарадник: Маргарита Вујовић
Лука Дудић (1.ОМШ), преткатегорија А и Б Саксофон – Прва награда, класа: Синиша Мурић, клавирски сарадник: Маргарита Вујовић
Тодор Николовски (1.ОМШ), преткатегорија А и Б Саксофон – Прва награда, класа: Синиша Мурић, клавирски сарадник: Маргарита Вујовић
Марија Јовановић (3.СМШ), 5. категорија Клавир – Прва награда, класа: Маргарита Вујовић
Тара Вукадиновић (1.СМШ), 4. категорија Клавир – Друга награда, класа: Маргарита Вујовић
Дуо Виво (Алиса Божић-5.ОМШ виолончело и Леон Жарко-4.ОМШ клавир), категорија Камерна музика – Прва награда, класа: Александра Ђорђевић и Маргарита Вујовић
Леон Жарко (4.ОМШ), 2. категорија Клавир – Прва награда, класа: Маргарита Вујовић
Уна Недимовић (4. ОМШ), 2. категорија Клавир – Друга награда, класа: Нина Ботић
Исидора Максимовић (1. ОМШ), преткатегорија Б Клавир – Прва награда, класа: Нина Ботић
Босиљка Марковић (1. ОМШ), преткатегорија Б Клавир – Прва награда, класа: Јелена Лазић
Миа Лазаревић (1.ОМШ), преткатегорија Б Клавир – Друга награда, класа: Јелена Лазић
Дуња Мрваљевић (2.ОМШ), 1. категорија Клавир – Друга награда, класа: Маргарита Вујовић
Вук Мрваљевић (2.ОМШ), 1. категорија Клавир – Друга награда, класа: Маргарита Вујовић
Никола Теодоровић (1.ОМШ), 1. категорија Клавир – Друга награда, класа: Маргарита Вујовић

18. СМОТРА МУЗИЧКИХ ТАЛЕНАТА СРБИЈЕ

(Београд, 25.10.2020.)

Тара Вукадиновић (2.СМШ)  – Прва награда, класа: Маргарита Вујовић

Анђела Томић (3.СМШ) – Друга награда, класа: Душанка Гавриловић

 IMF PARIS, 2020.

Ким Сретковић (3.ОМШ), Категорија А клавир – Друга награда, класа: Душанка Гавриловић